top of page
1410164679.jpg

Правила про повернення товару

 

 1. Повернення товару (паперової книжки) можливе у випадках:

 • наявності поліграфічного браку, внаслідок якого інформація (зміст книги) втрачена чи змінена так, що втрачений сам зміст сказаного;

 • відсутності друкованого тексту в місцях, де він мав би бути;

 • пошкодження товару друкарськими верстатами;

 • наявності перевернутих сторінок відносно обкладинки;

 • наявності інші істотних пошкоджень, які унеможливлюють звичне користування книжкою та прочитання її змісту чи роблять користування книгою вкрай незручним.

 

 1. Покупець, в якого є підстави для повернення товару, не пізніше 14 дня з дня придбання товару (книги) звертається до видавництва Книговій по телефону +(380) 93 88 28 131, або пише листа на електронну адресу knygovij@gmail.com з наданням наступної інформації: ПІБ, дати платежу за товар, вказівки на підставу для повернення описану в п.1 цих Правилах, а також по-можливості додає якісні  фотографії пошкодженої книги;

 2. Представник нашого видавництва допоможе повернути книжку найбільш зручним способом.

 3. Покупцям важливо при отриманні книжки перевірити ї цілісність, якість упаковки, наявність механічних пошкоджень.

 4. Якщо покупець при отриманні товару в поштового оператора, в перевізника виявив пошкодження чи недостатню укомплектованість товару, він має право відмовитися від отримання та не оплачувати за нього.

 5. Якщо покупець не перевірив товар (книжку) на наявність механічних пошкоджень чи не перевірив достатній вміст товару при отриманні у перевізника, поштового оператора, видавництво не несе відповідальності за виявлення цих речей вже опісля отримання та підписання покупцем відповідних документів про отримання.

 6. Згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" № 172 від 19.03.1994 року продукція належної якості поверненню не підлягає.

bottom of page